Strona internetowa w jeden dzień?

Potrzebujesz strony na wczoraj? A może chcesz mieć ją jak najtaniej a następnie dokończyć ją samodzielnie ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Bez tygodni oczekiwania, bez dziesiątek telefonów. Umawiamy się na spotkanie (lub telekonferencję) i razem ustalamy wszystkie szczegóły.

Zakupujemy potrzebne usługi (domena, serwer). Następnie tworzę „na Twoich oczach” pierwszą wersję strony i przekazuję dostęp do panelu administracyjnego.

Przez niego sam dodasz podstrony i treści. Czekają na Ciebie setki gotowych szablonów wbudowanych w Divi i potężny edytor pozwalający zmienić każdy szczegół widoczny na stronie.

W razie potrzeby organizujemy jeszcze jedną telekonferencja, na której wyjaśniam podstawy obsługi. Resztę robisz samodzielnie (lub zlecasz mi).

Ile to kosztuje?

Ceny netto. Możliwy rabat 10% i hosting* przy podpisaniu umowy na opiekę nad stroną.

* – dopóki Twoja strona i poczta nie obciąża serwera – dostaniesz go za darmo. Jeśli rozmiary lub odwiedzalność strony wzrośnie – za darmo pomogę kupić i przeprowadzić się na dedykowany hosting lub serwer. 

** – Divi Builder to proste w użyciu narzędzie dające niemal nieograniczone możliwości jeśli chodzi o tworzenie stron przez użytowników. Szczegóły tutaj

Wyjaśnienia pojęć i dodatkowe informacje

Jak to możliwe, że strona powstaje w tak krótkim czasie?

Maksymalnie automatyzuję proces tworzenia strony. Do jej budowy używam gotowych i sprawdzonych szablonów oraz wygodnego systemu zarządzania zawartością.

Wspólnie wybieramy z setek gotowych wzorów a następnie uzupełniamy o treści, obrazki. Następnie możesz samodzielnie dodawać zakładki, treści, obrazki.

Jak dokładnie wygląda proces budowy strony?

1. Umawiamy się na spotkanie lub telekonferencję.

2. Na spotkaniu pomagam wybrać i zakupić domenę, zakupić usługi hostingowe, zainstalować system zarządzania treścią 

3. Uzgadniamy materiały, jakie są potrzebne do dokończenia budowy strony oraz jakie skrzynki pocztowe należy założyć.

4. Po spotkaniu kończę budowę strony, konfiguruję pocztę elektroniczną i wysyłam wszystkie dane dostępowe.

Na każdym etapie doradzam i dzielę się doświadczeniem. Możesz zarządzać stroną i pocztą samodzielnie (na podstawie materiałów instruktażowych jakie przygotuję) lub zlecić mi dalszą opiekę nad stroną.

Co to jest CMS?

System Zarządzania Treścią, z którym budowa kolejnych podstron jest tanie, szybkie i wygodne. System można rozbudować o kolejne funkcje – takie jak sklep czy biuletyn – w przyszłości.

Brak pułapek

Rozwiązania buduję tak abyś miał nad nimi pełną kontrolę i był ich właścicielem. W każdej chwili możesz przenieść obsługę i rozwój strony do innego dostawcy. Uważnie czytam postanowienia licencyjne i warunki produktów i usług, z jakich korzystam budując Twoją stronę internetową, tak abyś nie był zaskoczony kosztami czy niespodziankami. Dostarczam pełną dokumentację eksploatacyjną i odtworzeniową oraz  przejrzystym podsumowaniem użytych technologii i najważniejszych zapisów licencyjnych. Pozwala to łatwo oszacować koszty dalszego jej utrzymania i rozwoju. 

Wersja mobilna

Prawdopodobnie większość klientów trafi na Twoją stronę za pomocą komórki. Zadbam o to, aby na urządzeniach przenośnych strona była idealnie wyświetlana.