Strony Internetowe

Potrzebujesz profesjonalną, szybką i bezpieczną stronę www? Przeprowadzę Cię przez cały proces od zera do sukcesu.

Ile to kosztuje?

Ceny netto. Możliwy rabat 10% przy podpisaniu umowy na opiekę nad stroną.

Brak pułapek

Rozwiązania buduję tak abyś miał nad nimi pełną kontrolę i był ich właścicielem. W każdej chwili możesz przenieść obsługę i rozwój strony do innego dostawcy. Uważnie czytam postanowienia licencyjne i warunki produktów i usług, z jakich korzystam budując Twoją stronę internetową, tak abyś nie był zaskoczony kosztami czy niespodziankami. Dostarczam pełną dokumentację eksploatacyjną i odtworzeniową oraz  przejrzystym podsumowaniem użytych technologii i najważniejszych zapisów licencyjnych. Pozwala to łatwo oszacować koszty dalszego jej utrzymania i rozwoju. 

Wersja mobilna

Prawdopodobnie większość klientów trafi na Twoją stronę za pomocą komórki. Zadbam o to, aby na urządzeniach przenośnych strona była idealnie wyświetlana. 

Strona w jeden dzień?

Typowa strona powstaje kilka tygodni. Są jednak sytuacje, kiedy potrzebujesz ją na wczoraj. Realizuję takie zlecenia w modelu spotkania z Tobą lub Twoim zespołem na całodziennym warsztacie. 

Strona jest realizowana „na oczach klienta” i w ciągu jednego dnia jestem w stanie dostarczyć kompletną usługę, opartą oczywiście o gotowe szablony, zazwyczaj oparte o Divi. Czym jest Divi poczytasz w tym miejscu

Jeśli interesują Cię szczegóły – zapraszam na dedykowaną podstronę tej usługi.