ZIGIMOTO - oferta na wykonanie strony www, opiekę techniczną, usługi.

Oferta nr 5/2020

Własna domena (adres strony, np. zigimoto.pl)

Domena pozwala pod własnym adresem budować pozycję firmy w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych. Powinna być chwytliwa, łatwa do zapamiętania i podyktowania klientowi.

Koszt kupna domeny jest niewielki – od 10zł. Odnawianie na  kolejne lata to około 50zł. Pomagam wybrać dostawcę domeny, kupić i skonfigurować. Warto ją mieć z kilku powodów:

a) własny adres strony i maila jest wiarygodniejszy i bardziej profesjonalny niż adresy darmowe, 

b) posiadając domenę i serwer, można założyć profesjonalne  maile np. biuro@zigimoto.pl  

Nowa strona

Nowa strona zostanie wykonana w wiodącej obecnie na rynku technologii WordPress+Divi. Będzie ona budowana w modelu mobile-first czyli jako przyjazna również dla urządzeń mobilnych, które generują obecnie większość ruchu w Internecie. 

Koszt nowej strony to jednorazowy wydatek rzędu 500zł netto + 50zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy za opiekę techniczną, zmiany i bieżący monitoring strony. 

W ramach tej ceny oferuję zbudowanie wszystkich podstawowych funkcji strony takich jak dane adresowe, mapa dojazdowa, formularz kontaktowy, galeria, dział z aktualnościami, itp. Ujęte jest tu również umieszczenie jej na serwerze, założenie kont pocztowych oraz pełne wsparcie przy uruchomieniu i ewentualnych problemach technicznych.

Wszelkie inne dodatkowe funkcje (takie jak np. umawianie wizyt, sklep itp.) mogą zostać wycenione indywidualnie według potrzeb oraz dodane w późniejszym, dogodnym dla Pana terminie.

Poniżej przykład wizualizacji strony, który przygotowałem specjalnie na potrzeby tej oferty, natomiast istnieje możliwość dostosowania układu i kolorystyki w praktycznie dowolny sposób.

Serwer gratis

Strona musi być umieszczona na serwerze, tzw hostingu. Normalnie jest to koszt około 200zł rocznie. Jednak strona typu wizytówka zajmuje niewiele miejsca i generuje małe obciążenie więc mogę ją za darmo umieścić na moim własnym serwerze. Obecnie funkcjonuje na nim kilkanaście stron a ich bieżący monitoring pokazuje, że nie ma problemu z obciążeniem a typowy czas ich załadowania to około 1 sekunda.

Jeśli z jakiegoś powodu pojawiłby się bardzo duży ruch na stronie, wtedy bezpłatnie pomagam wybrać hosting i przenieść nań stronę.  

Opieka techniczna

W ramach comiesięcznej opłaty (wspomniane 50zł miesięcznie) pilnuję aby strona nie została zawirusowana, aby działała szybko, była na bieżąco aktualizowana (mówimy o aktualizacjach oprogramowania WordPress, Divi i innych składników), jak również miała zawsze aktualne kopie zapasowe. Monitoruję strony klientów i w razie awarii lub nagłej potrzeby reaguję na bieżąco. 

Jeśli przewiduje Pan dużo zmian na stronie lub stałą aktywność w mediach społecznościowych, to oferuję też bardziej kompleksowe pakiety opieki, dające więcej możliwości takich jak pomoc przy wrzucaniu treści, prowadzeniu profili w mediach społecznościowych czy pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach internetowych (Więcej szczegółów znajdzie
Pan na https://palikowski.eu/opieka)

Usługi dodatkowe

W razie potrzeby udzielam pomocy w promowaniu biznesu w mediach społecznościowych, optymalizacji strony pod wyszukiwarki, pisania tekstów, kreacji materiałów promocyjnych (animacje, bannery, video). Przykładowa kreacja może wyglądać  następująco:

Podsumowanie

500zł + 50zł miesięcznie i temat strony, domeny, serwera, maili ma Pan ogarnięty kompleksowo. Wszystkie ceny netto, wystawiam faktury. Przy płatności z góry za rok 5% zniżki. 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jestem pod telefonem 690-620-202 i mailem k@palikowski.eu. Możemy też zorganizować spotkanie w dogodnym dla Pana miejscu i czasie.

Co sądzisz o tej ofercie?

Podoba mi się bo:

Nie podoba mi się bo: